Mingle Forum - en to nl translation catalogue (226 entries)

en: Topic:
nl: Onderwerp:

en: No such user
nl: Geen gebruiker

en: Edit forum options
nl: Edit forum opties

en: Allow others to view my profile?
nl: Laat anderen mijn profiel te bekijken?

en: You have email notifications for these topics:
nl: Je hebt e-mail notificaties voor de volgende onderwerpen:

en: Save options
nl: Sla de opties op

en: Cheating, are we?
nl: Ben je aan het valsspelen?

en: Security code does not mach
nl: Beveiligingscode komt niet overeen

en: An error occured
nl: Er is een fout opgetreden

en: You must enter a subject
nl: U moet een onderwerp invullen

en: You must enter a message
nl: Je moet een bericht invoeren

en: created the forum topic:
nl: heet het volgende topic gemaakt:

en: replied to the forum topic:
nl: heeft geantwoord op het forum topic:

en: Quote from
nl: Quote uit

en: on
nl: op

en: Post Reply
nl: Reageer

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Message:
nl: Bericht:

en: Submit
nl: Posten

en: Edit Post
nl: Bericht bewerken

en: Save Post
nl: Bewaar Post

en: Post new Topic
nl: Plaats een nieuw onderwerp

en: Sorry. you don't have permission to post.
nl: Sorry. Je hebt geen toestemming om een bericht te posten.

en: About
nl: Over

en: Forums Latest Activity
nl: Forums Laatste Activiteit

en: by:
nl: door:

en: Title to display in the sidebar:
nl: Titels te weergeven in de zijbalk:

en: How many items would you like to display?
nl: Hoeveel stuks wilt u weergeven?

en: Page loaded in:
nl: Pagina geladen in:

en: seconds.
nl: seconden.

en: Version:
nl: Versie:

en: Guest
nl: Gast

en: by
nl: door

en: Latest Post by
nl: Laatste bericht door

en: Sorry, but you don't have access to this forum
nl: Sorry, maar u heeft geen toegang tot dit forum

en: Topic Title
nl: Topic titel

en: Started by
nl: Gestart door

en: Replies
nl: Reacties

en: Views
nl: Aantal keren bekeken

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Sticky Topics
nl: Sticky Onderwerpen

en: Move Topic
nl: Verplaats Onderwerp

en: Delete Topic
nl: Onderwerp verwijderen

en: New posts since last visit
nl: Nieuwe berichten sinds je laatste bezoek

en: Forum Topics
nl: Onderwerpen van het Forum

en: Remove this topic from your email notifications?
nl: Verwijder dit onderwerp van uw e-mailnotificaties?

en: Add this topic to your email notifications?
nl: Voeg dit onderwerp toe aan uw e-mailnotificaties?

en: Author
nl: Auteur

en: Posts:
nl: Berichten:

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Topics:
nl: Onderwerpen:

en: Posts:
nl: Berichten:

en: New posts
nl: Nieuwe berichten

en: No new posts
nl: Geen nieuwe berichten

en: No topics yet
nl: Nog geen onderwerpen

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Profile
nl: Profiel

en: New Topic
nl: Nieuw onderwerp

en: Undo Sticky
nl: Niet meer Sticky

en: Reply
nl: Antwoord

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: My profile
nl: Mijn profiel

en: My Profile
nl: Mijn Profiel

en: Log out
nl: Log uit

en: Search
nl: Zoeken

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Remember Me
nl: Onthoud me

en: Administrator
nl: Beheerder

en: New Topics since last visit
nl: Nieuwe onderwerpen sinds laatste bezoek

en: Profile Info
nl: Profiel Info

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Welcome
nl: Welkom

en: Your last visit was:
nl: Je laatste bezoek was:

en: Show new topics since your last visit
nl: Toon nieuwe onderwerpen sinds uw laatste bezoek

en: Edit your forum options
nl: Bewerk je forum opties

en: Welcome Guest, please login or
nl: Welkom Gast, gelieve in te loggen of

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
nl: Welkom Gast, posten in dit forum vereist

en: registration.
nl: registratie.

en: Search forums
nl: Zoeken in forums

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Post deleted
nl: Post verwijderd

en: View profile
nl: Bekijk profiel

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Strikethrough
nl: Doorgehaald

en: List
nl: Lijst

en: List item
nl: Lijst item

en: Image
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: Add Hex Color
nl: Voeg Hex Color in

en: Embed YouTube Video
nl: Voeg een YouTube video in

en: Members
nl: Leden

en: Latest Member:
nl: Nieuwste lid:

en: New topics since your last visit
nl: Nieuwe onderwerpen sinds je laatste bezoek

en: Summary
nl: Overzicht

en: Name:
nl: Naam:

en: Registered:
nl: Geregistreerd:

en: Position:
nl: Functie:

en: Jabber/google Talk:
nl: Jabber / Google Talk:

en: Biographical Info:
nl: Biografie:

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: By user:
nl: Door gebruiker:

en: Message Age:
nl: Bericht leeftijd:

en: Between
nl: Tussen

en: and
nl: en

en: days
nl: dagen

en: Click to choose Forum(s) to  search
nl: Klik hier om een forum te selecteren om het te doorzoeken

en: Check all
nl: Controleer alle

en: Start Search
nl: Zoekopdracht starten

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Posted
nl: Geplaatst

en: Closed topic
nl: Gesloten onderwerp

en: Normal topic
nl: Normaal topic

en: Very Hot topic
nl: Zeer populair topic

en: Security Code:
nl: Beveiligingscode:

en: Send Message
nl: Stuur Bericht

en: Category
nl: Categorie

en: Topic
nl: Onderwerp

en: You must specify a user group name.
nl: Je moet een naam opgeven voor deze gebruikersgroep.

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
nl: U hebt gekozen voor een naam die al bestaat in de database, gelieve een andere te kiezen.

en: User Group successfully added.
nl: User Group toegevoegd.

en: You haven't specified any user to add:
nl: Je hebt niet vermeld welke gebruiker je wilt toevoegen

en: You must choose a user group
nl: Je moet een gebruikersgroep kiezen

en: Error
nl: Fout

en: No such user:
nl: Geen gebruiker:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: User
nl: Gebruiker

en: is already in this group
nl: is al in deze groep

en: added successfully
nl: succesvol toegevoegd

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: Users added:
nl: Gebruikers toegevoegd:

en: User Group(s) successfully deleted.
nl: User Group (s) met succes verwijderd.

en: Member successfully removed.
nl: Lid succesvol verwijderd.

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
nl: Mingle Forum>> Beheer gebruikersgroepen

en: add new
nl: toevoegen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add members
nl: Leden toevoegen

en: No members in this group
nl: Geen leden in deze groep

en: Skin successfully activated.
nl: Skin succesvol geactiveerd.

en: Mingle Forum >> Skin options
nl: Mingle Forum>> Skin opties

en: Get More Skins
nl: Meer skins

en: Name
nl: Naam

en: Version
nl: Versie

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: In Use
nl: In gebruik

en: Activate
nl: Activeren

en: About Mingle Forum
nl: Over Mingle Forum

en: Current Version:
nl: Huidige versie:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Plugin Page:
nl: Plugin Pagina:

en: Options successfully saved.
nl: Opties succesvol opgeslagen.

en: Statistic
nl: Statistisch

en: Value
nl: Waarde

en: Number of posts:
nl: Aantal berichten:

en: Number of threads:
nl: Aantal threads:

en: Number of users:
nl: Aantal gebruikers:

en: Total database size:
nl: Totale omvang van databases:

en: Database server:
nl: Database-server:

en: Mingle Forum version:
nl: Mingle Forum versie:

en: Mingle Forum >> General Options
nl: Mingle Forum>> Algemeen Opties

en: default
nl: verzuim

en: Option Name
nl: Naam van de optie

en: Option Input
nl: Optie Input

en: Posts per page:
nl: Berichten per pagina:

en: Threads per page:
nl: Onderwerpen per pagina:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
nl: Aantal berichten voor een zeer populair topic:

en: New User's Title:
nl: Titel nieuwe gebruiker:

en: User Level 1 Title:
nl: User Level 1 Titel:

en: User Level 2 Title:
nl: User Level 2 Titel:

en: User Level 3 Title:
nl: User Level 3 Titel:

en: Show Avatars in the forum:
nl: Toon Avatars in het forum:

en: Registration required to post:
nl: Inschrijven verplicht om te posten:

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: GD Library is not installed
nl: GD Library is niet geïnstalleerd

en: Use Captcha for unregistered users:
nl: Gebruik Captcha voor niet geregistreerde gebruikers:

en: Requires
nl: Vereist

en: Date format:
nl: Datum formaat:

en: Default date:
nl: Standaard datum:

en: Check
nl: Controleren

en: for date formatting.
nl: voor datum opmaak.

en: Groups deleted:
nl: Groepen verwijdert:

en: Forums deleted:
nl: Forums verwijdert:

en: Threads deleted:
nl: Onderwerpen verwijdert:

en: Posts deleted:
nl: Berichten verwijdert:

en: You must enter a name
nl: U moet een naam opgeven

en: Category added successfully
nl: Categorie succesvol toegevoegd

en: You must select a category
nl: U moet een categorie selecteren

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
nl: U hebt gekozen voor een forum naam die al bestaat in deze groep, gelieve een andere te kiezen

en: Forum added successfully
nl: Forum succesvol toegevoegd

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
nl: Mingle Forum>> categorieën en forums

en: Modify
nl: Wijzigen

en: Add forum
nl: Voeg forum toe

en: Moderator successfully removed.
nl: Moderator succesvol verwijderd.

en: Moderator successfully saved.
nl: Moderator succesvol opgeslagen.

en: Moderator NOT removed.
nl: Moderator niet verwijderd.

en: You must select a user
nl: U moet een gebruiker selecteren

en: Global Moderator added successfully
nl: Global Moderator succesvol toegevoegd

en: Moderator added successfully
nl: Moderator succesvol toegevoegd

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
nl: Mingle Forum>> Beheer Moderators

en: Currently moderating
nl: Momenteel matigende

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
nl: Global Moderator: (matige gebruiker kan alle forums)

en: No moderators yet
nl: Nog geen moderators

en: Add forum to
nl: Voeg forum toe aan

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Save forum
nl: Sla forum op

en: Save user group
nl: Sla gebruikersgroep op

en: Select User group
nl: Selecteer gebruikersgroep

en: Add users
nl: Voeg gebruikers

en: You must specify a group name
nl: U moet een groepsnaam opgeven

en: Group updated successfully
nl: Groep succesvol bijgewerkt

en: You must specify a forum name
nl: U moet een forumnaam opgeven

en: Forum updated successfully
nl: Forum succesvol bijgewerkt

en: Edit category
nl: Categorie bewerken

en: User Groups:
nl: Gebruikersgroepen;

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
nl: Leden van de geselecteerde gebruikersgroepen hebben toegang tot de forums in deze categorie:

en: There are no User Groups
nl: Er zijn geen gebruikers groepen

en: Save group
nl: Groep opslaan

en: Select user
nl: Selecteer gebruiker

en: Add moderator
nl: Edit forum

en: You must specify a name for the User Group
nl: U moet een naam opgeven voor de User Group

en: User Group updated successfully
nl: User Group succesvol bijgewerkt
