Mingle Forum - en to no translation catalogue (194 entries)

en: Forum Topic:
no: Forum emne

en: Topic:
no: Emne:

en: No such user
no: Brukeren finnes ikke

en: Edit forum options
no: Rediger foruminnstillinger

en: Allow others to view my profile?
no: Vis profilen min for andre brukere?

en: You have email notifications for these topics:
no: Du har fått e-post påminnelser om disse emnene

en: Save options
no: Lagre innstillinger

en: Cheating, are we?
no: Prøver du å jukse?

en: An error occured
no: Det oppsto en feil

en: You must enter a subject
no: Du må skrive inn et emne

en: You must enter a message
no: Du må skrive inn noe

en: created the forum topic:
no: Lagde forumemnet:

en: replied to the forum topic:
no: Svarte på forumemnet:

en: on
no: den

en: Post Reply
no: Send svar

en: Subject:
no: Emne:

en: Message:
no: Innlegg:

en: Submit
no: Send inn

en: Edit Post
no: Rediger innlegg

en: Save Post
no: Lagre innlegg

en: Post new Topic
no: Legg ut nytt emne

en: Sorry. you don't have permission to post.
no: Beklager, du har ikke anledning til å publisere innlegg

en: Newbie
no: Ny forumbruker

en: Beginner
no: Forumbruker

en: Advanced
no: Erfaren forumbruker

en: Pro
no: Proffesjonell forumbruker!

en: Mingle Forum - Options
no: Mingle Forum - Innstillinger

en: Options
no: Innstillinger

en: Ads
no: Reklame

en: Forum Structure - Categories & Forums
no: Forumstruktur - Kategorier og Forum

en: Forum Structure
no: Forumstruktur

en: Moderators
no: Moderatorer

en: User Groups
no: Brukergrupper

en: About
no: Om

en: Forums Latest Activity
no: Seneste aktivitet på forumet

en: by:
no: av:

en: Title to display in the sidebar:
no: Tittel i sidebar:

en: How many items would you like to display?
no: Hvor mange enheter ønsker du å vise?

en: Page loaded in:
no: Siden ble lastet på:

en: seconds.
no: sekunder.

en: Version:
no: Versjon:

en: Guest
no: Gjest

en: by
no: av

en: Latest Post by
no: Siste innlegg av

en: Sorry, but you don't have access to this forum
no: Beklager, du har ikke tilgang til dette forumet

en: Status
no: Nivå

en: Topic Title
no: Emnetittel

en: Started by
no: Startet av

en: Replies
no: Svar

en: Views
no: Visninger

en: Last post
no: Siste innlegg

en: Sticky Topics
no: Klebrige innlegg

en: Move Topic
no: Flytt emne

en: Delete Topic
no: Slett emne

en: New posts since last visit
no: Nye innlegg siden forrige besøk

en: Forum Topics
no: Forum emner

en: Remove this topic from your email notifications?
no: Fjerne dette emnet fra dine e-post påminnelser?

en: Add this topic to your email notifications?
no: Legge dette emnet til i dine e-post påminnelser?

en: TOPIC CLOSED
no: EMNET ER STENGT

en: Author
no: Redaktør

en: Posts:
no: Innlegg:

en: Quick Reply
no: Raskt svar

en: Submit Quick Reply
no: Send inn raskt svar

en: Post
no: Innlegg

en: on:
no: på:

en: Quote
no: Sitat

en: Remove
no: Fjern

en: Edit
no: Rediger

en: Topics:
no: Emner:

en: Posts:
no: Innlegg:

en: New posts
no: Nye innlegg

en: No new posts
no: Ingen nye innlegg

en: Mark All Read
no: Marker alt som er lest

en: No topics yet
no: Ingen emner foreløpig

en: in
no: i

en: Forums RSS
no: Forum RSS

en: Are you sure you want to remove this?
no: Er du sikker på at du vil fjerne dette?

en: Search Results
no: Søkeresultater

en: Profile
no: Profil

en: New Topic
no: Nytt emne

en: Moderators:
no: Moderatorer:

en: Undo Sticky
no: Gjør om klebrig

en: Sticky
no: Klebrig

en: Re-open
no: Åpne igjen

en: Close
no: Lukk

en: Reply
no: Svar

en: Unsubscribe
no: Avslutt abbonnement

en: Subscribe
no: Abbonner

en: My profile
no: Min profil

en: My Profile
no: Min profil

en: Forum Home
no: Forum hovedside

en: Log out
no: Logg ut

en: Search
no: Søk

en: You are logged in as:
no: Du er logget inn som:

en: Username:
no: Brukernavn:

en: Password:
no: Passord

en: Remember Me
no: Husk meg

en: New Topics since last visit
no: Nye emner siden forrige besøk

en: Profile Info
no: Profilinformasjon

en: Edit Profile
no: Rediger profil

en: Welcome
no: Velkommen

en: Your last visit was:
no: Du var her sist:

en: Show new topics since your last visit
no: Vis nye emner siden forrige besøk

en: Edit your forum options
no: Rediger dine foruminnstillinger

en: Welcome Guest, please login or
no: Velkommen gjest. Vennligst logg inn eller

en: register.
no:  registrer deg.

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
no: Velkommen gjest. innlegg på dette forumet forutsetter at du

en: registration.
no: registrerer deg.

en: Show/Hide Header
no: Vis/skjul toppen

en: Search forums
no: Søk i forumet

en: Pages:
no: Sider:

en: First
no: Første

en: Last
no: Siste

en: Post deleted
no: Innlegget er slettet

en: View profile
no: Vis profilen

en: Link
no: Lenke

en: Image
no: Bilde

en: Email
no: E-post

en: Add Hex Color
no: Legg inn fargekode

en: Embed YouTube Video
no: Legg inn YouTube-video

en: Embed Google Map
no: Legg inn Googlekart

en: Smile
no: Smil

en: Big Grin
no: Stort flir

en: Sad
no: Trist

en: Neutral
no: Nøytral

en: Mad
no: Gal

en: Confused
no: Forvirret

en: Wink
no: Blunk

en: Surprised
no: Overrasket

en: Cool
no: Kjølig

en: Info Center
no: Informasjon

en: Posts in
no: Innlegg inn

en: Topics Made by
no: Emne laget av

en: Members
no: Medlemmer

en: Latest Member:
no: Siste

en: New topics since your last visit
no: Nye emner siden ditt forrige besøk

en: Summary
no: Oppsummering

en: Name:
no: Navn:

en: Registered:
no: Registrert:

en: Position:
no: Posisjon:

en: Website:
no: Nettside:

en: Biographical Info:
no: Biografisk informason:

en: Search for:
no: Søk etter:

en: By user:
no: Av bruker:

en: Message Age:
no: Innleggets alder:

en: Between
no: Mellom

en: and
no: og

en: days
no: dager

en: Click to choose Forum(s) to  search
no: Klikk for å velge forum å søke i

en: Check all
no: Krys av alle

en: Start Search
no: Start søk

en: Subject
no: Emne

en: Relevance
no: Relevans

en: Posted
no: Publisert

en: Closed topic
no: Stengt emne

en: Normal topic
no: Normaltemperert emne

en: Hot topic
no: Hett emne

en: Very Hot topic
no: Gødende emne

en: Security Code:
no: Sikkerhetskode:

en: Enter Security Code: (required)
no: Skriv inn sikkerhetskode (obligatorisk)

en: New post in forum:
no: Nye innlegg i forumet:

en: DETAILS:
no: DETALJER:

en: Date:
no: Dato:

en: Reply Content:
no: Innholdet i svaret:

en: View Topic Here:
no: Se emnet her:

en: Inbox
no: Innboks

en: Send Message
no: Send melding

en: Category
no: Kategori

en: Topic
no: Emne

en: You must specify a user group name.
no: Du må skrive inn navnet på brukergruppen

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
no: Du har valgt et navnt som allerede er i bruk. Vennligst velg et annet navn.

en: User Group successfully added.
no: Brukergruppen ble lagt til

en: You haven't specified any user to add:
no: Du har ikke bestemt hvilke brukere du skal legge til:

en: You must choose a user group
no: Du må velge en brukergruppe

en: Error
no: Feil

en: No such user:
no: Brukeren finnes ikke

en: Warning
no: Advarsel

en: User
no: Bruker

en: is already in this group
no: er allerede i gruppen

en: added successfully
no: ble lagt til

en: Errors:
no: Feil:

en: Warnings:
no: Advarsler:

en: Users added:
no: Ny bruker:

en: User Group(s) successfully deleted.
no: Brukergruppen ble slettet

en: Member successfully removed.
no: Medlemmet ble fjernet

en: add new
no: Legg til ny

en: Delete
no: Slett

en: Add members
no: Legg til medlemmer

en: No members in this group
no: Denne gruppen har ingen medlemmer

en: Screenshot
no: Skjermdump

en: Name
no: Navn

en: Author:
no: Forfatter:

en: Edit User Group
no: Rediger brukergruppe

en: Save User Group
no: Lagre brukergruppe
