Mingle Forum - en to he translation catalogue (288 entries)

en: Forum Feed
he: פורום Feed

en: Forum Topic:
he: נושא הפורום:

en: Forum
he: פורום

en: Topic:
he: הנושא:

en: No such user
he: המשתמש לא קיים

en: Edit forum options
he: עריכת אפשרויות הפורום

en: Allow others to view my profile?
he: לאפשר לאחרים לראות את הפרופיל שלי?

en: You have email notifications for these topics:
he: יש לך הודעות דוא&quot;ל עבור נושאים אלה:

en: Save options
he: שמור אפשרויות

en: Cheating, are we?
he: רמאות?

en: Security code does not mach
he: קוד אבטחה לא תואם

en: An error occured
he: אירעה שגיאה

en: You must enter a subject
he: אתה חייב להכניס את נושא

en: You must enter a message
he: עליך להזין הודעה

en: created the forum topic:
he: יצר את הנושא בפורום:

en: replied to the forum topic:
he: ענה על הנושא בפורום:

en: Quote from
he: ציטוט מ

en: on
he: על

en: Post Reply
he: שליחת תגובה

en: Subject:
he: נושא:

en: Message:
he: הודעה:

en: Submit
he: שלח

en: Edit Post
he: עריכת פוסט

en: Save Post
he: שמור פוסט

en: Post new Topic
he: הודעה חדשה

en: Sorry. you don't have permission to post.
he: סליחה. אין לך הרשאה לכתוב.

en: Skins
he: סקינים

en: Moderators
he: מנהלים

en: User Groups
he: קבוצות משתמשים

en: About
he: אודות

en: Forums Latest Activity
he: הפעילות האחרונה בפורומים

en: by:
he: על ידי:

en: Title to display in the sidebar:
he: כותרת כדי להציג בסרגל הצדדי:

en: How many items would you like to display?
he: כמה פריטים אתה רוצה להציג?

en: Page loaded in:
he: הדף נטען ב:

en: seconds.
he: שניות.

en: Version:
he: גירסה:

en: Guest
he: אורח

en: by
he: על ידי

en: Latest Post by
he: הודעה אחרונה על ידי

en: Sorry, but you don't have access to this forum
he: מצטערים, אבל אין לך גישה לפורום זה

en: Status
he: מצב

en: Topic Title
he: כותרת ההודעה

en: Started by
he: הותחל על ידי

en: Replies
he: תגובות

en: Views
he: צפיות

en: Last post
he: הודעה אחרונה

en: Sticky Topics
he: נושאים דביקים

en: Move Topic
he: העברת נושא

en: Delete Topic
he: מחק נושא

en: New posts since last visit
he: הודעות חדשות מאז ביקורך האחרון

en: Forum Topics
he: הנושאים פורום

en: Remove this topic from your email notifications?
he: הסר נושא זה מן הודעות הדואר האלקטרוני שלך?

en: Add this topic to your email notifications?
he: הוסף נושא זה אל הודעות הדוא&quot;ל שלך?

en: TOPIC CLOSED
he: שיחה סגורה

en: Author
he: מחבר

en: Posts:
he: הודעות:

en: Post
he: הודעה

en: on:
he: ב:

en: Quote
he: לצטט

en: Remove
he: להסיר

en: Edit
he: לערוך

en: Topics:
he: נושאים:

en: Posts:
he: הודעות:

en: New posts
he: הודעות חדשות

en: No new posts
he: אין הודעות חדשות

en: No topics yet
he: אין עדיין נושאים

en: in
he: בתוך

en: Forums RSS
he: פורומים RSS

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Profile
he: פרופיל

en: New Topic
he: נושא חדש

en: Moderators:
he: מנהלים:

en: Undo Sticky
he: בטל דביק

en: Sticky
he: דביק

en: Re-open
he: פתח מחדש

en: Close
he: סגור

en: Reply
he: השב

en: Subscribe
he: הירשם

en: My profile
he: הפרופיל שלי

en: My Profile
he: הפרופיל שלי

en: Forum Home
he: פורום ראשי

en: Log out
he: התנתק

en: Search
he: לחפש

en: You are logged in as:
he: אתה מחובר כ:

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Remember Me
he: זכור אותי

en: Administrator
he: מנהל

en: Moderator
he: מנחה

en: New Topics since last visit
he: נושאים חדשים מאז ביקורך האחרון

en: Profile Info
he: פרופיל משתמש

en: Edit Profile
he: עריכת פרופיל

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Your last visit was:
he: ביקורך האחרון היה:

en: Show new topics since your last visit
he: הצג נושאים חדשים מאז ביקורך האחרון

en: Edit your forum options
he: עריכת הפורום שלך אפשרויות

en: Welcome Guest, please login or
he: שלום אורח, אנא התחבר או

en: register.
he: הרשם.

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
he: שלום אורח, פירסום בפורום זה מחייב

en: registration.
he: הרשמה.

en: Show/Hide Header
he: הצג / הסתר כותרת

en: Search forums
he: חיפוש בפורומים

en: Pages:
he: דפים:

en: Post deleted
he: פוסט נמחק

en: View profile
he: הצג פרופיל

en: Bold
he: בולד

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו תחתון

en: Strikethrough
he: קו חוצה

en: Code
he: קוד

en: List
he: רשימה

en: List item
he: פריט רשימה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Add Hex Color
he: הוסף צבע הקס

en: Smile
he: סמילי

en: Big Grin
he: חיוך גדול

en: Sad
he: עצוב

en: Neutral
he: ללא שינוי

en: Mad
he: משוגע

en: Confused
he: מבולבל

en: Eek!
he: איק!

en: Wink
he: קריצה

en: Surprised
he: מופתע

en: Cool
he: קריר

en: Info Center
he: מרכז מידע

en: Posts in
he: הודעות ב

en: Topics Made by
he: נושאים נוצרו על ידי

en: Members
he: חברים

en: Latest Member:
he: נרשם אחרון:

en: New topics since your last visit
he: נושאים חדשים מאז ביקורך האחרון

en: Summary
he: תקציר

en: Name:
he: שם:

en: Registered:
he: רשומים:

en: Position:
he: מיקום:

en: Website:
he: אתר אינטרנט:

en: Yahoo:
he: יאהו:

en: Jabber/google Talk:
he: ג &#39;אבר / גוגל טוק:

en: Biographical Info:
he: מידע ביוגרפי:

en: Search for:
he: חפש:

en: By user:
he: על ידי המשתמש:

en: Message Age:
he: גיל ההודעה:

en: Between
he: בין

en: and
he: ו -

en: days
he: ימים

en: Click to choose Forum(s) to  search
he: לחץ כדי לבחור פורום (ים) לחפש בהם

en: Check all
he: בדוק את כל

en: Start Search
he: התחל חיפוש

en: Subject
he: נושא

en: Relevance
he: רלוונטיות

en: Posted
he: פורסם

en: Closed topic
he: נושא סגור

en: Normal topic
he: נושא רגיל

en: Hot topic
he:  חם נושא

en: Very Hot topic
he: נושא חם מאוד

en: Security Code:
he: קוד אבטחה:

en: DETAILS:
he: פרטים:

en: Date:
he: תאריך:

en: Reply Content:
he: תוכן השב:

en: View Topic Here:
he: הצגת הנושאים כאן:

en: Inbox
he: תיבת הדואר הנכנס

en: Send Message
he: שלח הודעה

en: Category
he: קטגוריה

en: Topic
he: נושא

en: You must specify a user group name.
he: אתה חייב לציין שם קבוצת המשתמש.

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
he: בחרת בשם שכבר קיים באתר, נא לציין אחר

en: User Group successfully added.
he: קבוצת המשתמשים נוספה בהצלחה.

en: You haven't specified any user to add:
he: אתה לא ציינת משתמש להוסיף:

en: You must choose a user group
he: עליך לבחור קבוצת משתמשים

en: Error
he: שגיאה

en: No such user:
he: המשתמש לא קיים:

en: Warning
he: אזהרה

en: User
he: משתמש

en: is already in this group
he: הוא כבר בקבוצה זו

en: added successfully
he: נוסף בהצלחה

en: Errors:
he: שגיאות:

en: Warnings:
he: אזהרות:

en: Users added:
he: הוסיף משתמשים :

en: User Group(s) successfully deleted.
he: קבוצה (ות) המשתמש (ים) נמחקו בהצלחה.

en: Member successfully removed.
he: הסיר חבר בהצלחה.

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
he: Mingle Forum&gt;&gt; פורום ניהול קבוצות משתמשים

en: add new
he: להוסיף חדש

en: Delete
he: למחוק

en: Add members
he: הוסף חברים

en: No members in this group
he: אין חברים בקבוצה זו

en: Skin successfully activated.
he: סקין הופעל בהצלחה.

en: Mingle Forum >> Skin options
he: Mingle Forum&gt;&gt; אפשרויות סקינים

en: Get More Skins
he: קבל סקינים נוספים

en: IMPORTANT: As of version 1.0.03 the skins directory has been moved to /wp-content/mingle-forum-skins/
he: חשוב: נכון לגרסה 1.0.03 ספריית הסקינים הועברה / wp-content/mingle-forum-skins /

en: Why did you change it?
he: למה לשינית את זה?

en: Screenshot
he: תצלום מסך

en: Name
he: שם

en: Version
he: גרסה

en: Description
he: תאור

en: Action
he: פעולה

en: In Use
he: השתמש ב

en: Activate
he: להפעיל

en: About Mingle Forum
he: אודות  Mingle Forum

en: Current Version:
he: גרסה נוכחית:

en: Mingle Forum has one simple mission; to 'KEEP IT SIMPLE!' It was taken over from WP Forum and has been improved upon GREATLY. It now fully supports integration with or without the Mingle plugin (by Blair Williams). Also I want to give a big thanks to Eric Hamby for his previous work on the forum script.
he: Mingle Forum יש משימה אחת פשוטה: לשמור על &quot;זה פשוט!&quot; היא צולמה על מ WP פורום שופרה מאוד על. עכשיו זה תומך באופן מלא שילוב עם או בלי תוסף מתערבבות (על ידי בלייר ויליאמס). כמו כן אני רוצה לתת תודה גדולה לאריק Hamby לעבודה הקודמת שלו על התסריט בפורום.

en: Author:
he: מחבר:

en: Plugin Page:
he: עמוד התוסף:

en: Support Forum:
he: פורום תמיכה:

en: Mingle Forum Skins:
he: Mingle Forum סקינים:

en: Options successfully saved.
he: אפשרויות נשמרו בהצלחה.

en: Statistic
he: סטטיסטיקה

en: Value
he: ערך

en: Number of posts:
he: מספר הודעות:

en: Number of threads:
he: מספר הנושאים:

en: Number of users:
he: מספר משתמשים:

en: Total database size:
he: גודל כולל של ממסד הנתונים:

en: Database server:
he: שרת מסד הנתונים:

en: Mingle Forum version:
he: גירסת Mingle Forum:

en: Mingle Forum >> General Options
he: Mingle Forum &gt;&gt; אפשרויות כלליות

en: default
he: ברירת מחדל

en: Option Name
he: שם האפשרות

en: Option Input
he: קלט האפשרות

en: Posts per page:
he: הודעות בכל עמוד:

en: Threads per page:
he: האשכולות לעמוד:

en: Number of posts for Hot Topic:
he: מספר ההודעות על נושא חם:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
he: מספר ההודעות על דיון מאוד חם:

en: Username Display:
he: שם משתמש לתצוגה:

en: New User's Title:
he: כותר חדש של המשתמש:

en: User Level 1 Title:
he: משתמש רמה 1 תאור:

en: User Level 1 Count:
he: משתמש רמה 1 ספירה:

en: User Level 2 Title:
he: משתמש רמה 2 כותרת:

en: User Level 2 Count:
he: משתמש רמה 2 הרוזן:

en: User Level 3 Title:
he: משתמש רמה 3 תאור:

en: User Level 3 Count:
he: משתמש רמה 3 הרוזן:

en: Show Forum Login Form:
he: הצג טופס כניסה לפורום:

en: Show Avatars in the forum:
he: הצג אווטרים בפורום:

en: Registration required to post:
he: נדרשת הרשמה כדי לכתוב:

en: Installed version:
he: גירסה מותקנת:

en: GD Library is not installed
he: ספריית GD לא מותקנת

en: Use Captcha for unregistered users:
he: השתמש Captcha עבור משתמשים לא רשומים:

en: Requires
he: דורש

en: If you have 'Registration required to post' above enabled, leave this off
he: אם יש לך &quot;נדרשת הרשמה כדי לכתוב&quot; מעל מופעלת, עזוב את זה

en: Date format:
he: תאריך בפורמט:

en: Default date:
he: ברירת מחדל תאריך:

en: Check
he: בדוק

en: for date formatting.
he: על עיצוב התאריך.

en: Groups deleted:
he: קבוצות שנמחקו:

en: Forums deleted:
he: פורומים שנמחקו:

en: Threads deleted:
he: אשכולות שנמחקו:

en: Posts deleted:
he: הודעות שנמחקו:

en: You must enter a name
he: עליך להזין שם

en: Category added successfully
he: קטגוריה נוספה בהצלחה

en: You must select a category
he: עליך לבחור קטגוריה

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
he: בחרת שם הפורום שכבר קיים בקבוצה זו, נא לציין אחר

en: Forum added successfully
he: פורום נוסף בהצלחה

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
he: Mingle Forum&gt;&gt; קטגוריות ופורומים

en: Modify
he: לעדכן

en: Add forum
he: הוסף הפורום

en: Moderator successfully removed.
he: הסיר מנחה בהצלחה.

en: Moderator successfully saved.
he: מנחה נשמר בהצלחה.

en: Moderator NOT removed.
he: מנחה לא הוסר.

en: You must select a user
he: עליך לבחור המשתמש

en: Global Moderator added successfully
he: מנחה גלובלי נוסף בהצלחה

en: Moderator added successfully
he: מנחה נוסף בהצלחה

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
he: Mingle Forum&gt;&gt;  ניהול מנהלים

en: Currently moderating
he: בשלב זה מונחה

en: Update
he: לעדכן

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
he: מנהל גלובלי: (משתמש יכול להנחות בכל הפורומים)

en: No moderators yet
he: אין מנחים עדין

en: Add forum to
he: נוסף לפורום

en: Description:
he: תיאור:

en: Save forum
he: שמור פורום

en: Save user group
he: שמור קבוצת משתמשים

en: Select User group
he: בחר קבוצת משתמש

en: Add users
he: הוספת משתמשים

en: You must specify a group name
he: אתה חייב לציין שם קבוצה

en: Group updated successfully
he: הקבוצה עודכנה בהצלחה

en: You must specify a forum name
he: אתה חייב לציין שם הפורום

en: Forum updated successfully
he: הפורום עודכן בהצלחה

en: Edit category
he: עריכת קטגוריה

en: User Groups:
he: קבוצות משתמשים:

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
he: לחברי קבוצה (ות) גישה לפורומים בקטגוריה זו:

en: There are no User Groups
he: אין קבוצות משתמשים

en: Save group
he: שמור קבוצה

en: Edit forum
he: עריכת פורום

en: Select user
he: בחירת המשתמש

en: Add moderator
he: הוסף מנהל

en: You must specify a name for the User Group
he: אתה חייב לציין שם עבור קבוצת המשתמשים

en: User Group updated successfully
he: קבוצת משתמשים עודכנו בהצלחה

en: Edit User Group
he: עריכת קבוצת משתמשים

en: Save User Group
he: שמור קבוצת משתמשים
